День вишиванки

Традиційно у третій четвер травня відзначають Всесвітній день вишиванки!
День вишиванки – збереження українських цінностей та їх популяризація, вираження своєї національної та громадянської позиції, культурної освідченості та духовної свідомості.

Оголошення про засідання кафедри

10 травня 2022 року о 12 30 год. в ауд. №42 відбудеться засідання кафедри геодезії, картографії та управління територіями в очному форматі з порядком денним:

  1. Про затвердження графіку проведення навчальних та виробничих практик (доповідає ст. лаб. Л.М. Одинська)
  2. Про стан підготовки матеріально-технічної бази картографо-геодезичної лабораторії до проведення літніх навчальних та виробничих практик (доповідає зав. лаб. Ранський М.П.)
  3. Різне.

Проєкт стратегії розвитку кафедри

Проєкт стратегії розвитку кафедри геодезії, картографії та управління територіями географічного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, претендента на посаду завідувача кафедри кандидата географічних наук, доцента кафедри Дарчука Костянтина Вікторовича

Збори трудового колективу кафедри

10 травня 2022 року о 12 00 год. в ауд. №42 відбудуться збори трудового колективу кафедри геодезії, картографії та управління територіями в очному форматі з порядком денним:
1. Вибори завідувача кафедри геодезії, картографії та управління територіями у звʼязку із оголошенням конкурсу (доповідає декан географічного факультету доц. М.Д. Заячук).
Примітка: Присутність усіх членів колективу кафедри обовʼязкова у звʼязку з проведенням таємного голосування за завідувача кафедрою. 

Зустріч зі стейкхолдером

29 квітня 2022 р. відбулася зустріч  із національною координаторкою європейських проєктів, директоркою з міжнародного співробітництва та розвитку Наукового парку “Наука і безпека”,  кандидаткою юридичних наук, доценткою  Оксаною Цукан зі студентами  студентів I – ІІІ курсів та викладачами де були розкрито тему  “Європейські можливості для академічної мобільності”.

Оголошення

29 квітня 2022 р. (в п’ятницю) о 9:50 для студентів I – ІІІ курсів та викладачів Навчально-наукового інституту біології, хімії та біоресурсів та географічного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича відбудеться онлайн-зустріч із національною координаторкою європейських проєктів, директоркою з міжнародного співробітництва та розвитку Наукового парку “Наука і безпека”,  кандидаткою юридичних наук, доценткою  Оксаною Цукан.  
Тема  зустрічі:  “Європейські можливості для академічної мобільності”.
Мета проведення заходу – ознайомлення здобувачів ЧНУ з перевагами інтернаціоналізації освітнього процесу та прикладами академічної мобільності в Україні.
На зустріч запрошуються також всі бажаючі студенти та викладачі. Зустріч відбудеться на платформі Google-Meet за посиланням:  https://meet.google.com/idh-shgc-maa?pli=1&authuser=1


 

Студентська наукова конференція

19.04.2022 року на платформі GoogleMeet відбулась Cтудентська наукова конференція підсекцій “Геодезія та землеустрій” і “Картографія та ГІС-технології” секції “Географічні науки”. 
У роботі якої взяло участь 17 студентів, які навчаються за першим та другим рівнями вищої освіти за спеціальністю 193 “Геодезія та землеустрій” та 9 викладачів, аспірантів та співробітників кафедри.

До початку роботи конференції керівником студентського наукового гуртка “Меридіан” доц. Мельником А.А. було підготовлено збірку матеріалів конференції до якої ввійшли тези доповідей учасників конференції.

За результатами обговорення виступів учасників конференції на підсумковому засіданні було визначено найкращі доповіді з поміж яких: “Проєктування гірськолижних трас у ГІС середовищі (на прикладі Пасічнянської територіальної громади)” студентки 4 курсу Григораш Іванни (керівник доц. Дутчак С.В.), “Наповнення геопорталу Чернівецької територіальної громади картографічними матеріалами з відкритих джерел” студентки 4 курсу Сзкірки Любові (керівник доц. Дутчак С.В.) та “Застосування інструментів ГІС в управлінні земельними ресурсами” студентки 3 курсу Вілівчук Ірини (керівники проф. Сухий П.О., асп. Проданюк Д.М.).
За одностайним рішенням колективу кафедри найбільш змістовною та науково-обгрунтованою визнано доповідь студентки 208 групи Філінчук Оксани на тему: “Картографічне забезпечення функціонування національного природного парку “Хотинський”” (керівники проф. Сухий П.О., асп. Проданюк Д.М.).

Оголошення

29 квітня 2022 року о 10 00 годині в онлайн форматі відбудеться захист курсових робіт (проєктів) студентами 408 групи ОП «Геодезія та землеустрій» (7 осіб). 
Курсові роботи (проєкти) необхідно подати на кафедру в електронному варіанті доц. Мельнику А.А. для перевірки на запозичення (плагіат) та призначення рецензентів до 24 квітня 2022 року.
Посилання на підключення meet.google.com/ieb-wwqf-jfi

Студентська наукова конференція

19 квітня о 12.00 годині відбудеться Cтудентська наукова конференція підсекцій “Геодезія та землеустрій” і “Картографія та ГІС-технології” секції “Географічні науки”. Для здобувачів спеціальності 193 “Геодезія та землеустрій”.
Посилання на підключення https://meet.google.com/ffn-qonn-phx

Оголошення про розширене засідання кафедри

12 квітня 2022 року в ауд. №42 відбудеться розширене засідання кафедри геодезії, картографії та управління територіями з 1100 до 1200 години у змішаному форматі, з 1200 години в очному форматі з порядком денним:
Частина І (з 1100до 1200 години)

  1. Про розгляд заяв студентів 308 групи ОП «Геодезія та землеустрій» та   звернення голови студентського парламенту університету А. Капаци від 04.04.2022 року №10, щодо перенесення термінів захисту курсових робіт (проєктів) у весняному семестрі  2021-2022 навчального року (доповідає проф. П.О. Сухий ). Запрошенні студенти 308 групи, заступник декана географічного факультету доц. М.Д. Пасічник та голова студентського парламенту університету Андрій Капаци).

Частина ІІ (з 1200 години)

  1. Звіт проф. П.О. Сухого про перебування на посаді завідувача кафедри геодезії, картографії та управління територіями за період з 17.05.2017 року по 12.04.2022 року у звʼязку із оголошенням конкурсу.
  2. Про продовження терміну дії трудової угоди на наступний термін доценту С.М. Білокриницькому.
  3. Про продовження терміну дії трудової угоди на наступний термін асистенту  В.І. Сабадашу.
  4. Різне.